Ladislav Horák – vítěz národní soutěže v Hořovicích (1990) a laureát mezinárodních soutěží v Andoře, Itálii a Španělsku (1987-1990). Koncertuje sólově, v komorních sdruženích i s orchestrálními soubory (např. FOK, Moravská filharmonie, Severočeská filharmonie, Sukův komorní orchestr, Pražská komorní filharmonie). Pravidelně nahrává ve studiích Českého rozhlasu. Vedl mistrovské kurzy v Andoře, bavorském Regenu, Hudební akademii v Lodzi (Polsko), Královské akademii v Aarhus (Dánsko), Conservatório Funchal (Madeira-Portugalsko), Steinhardt University v New Yorku (USA) a Královské akademii ve Stockholmu (Švédsko). Pedagogicky je činný na Pražské konzervatoři, kde působí od roku 2005 ve funkci zástupce ředitele.

 

Petr Nouzovský je držitelem ocenění Prague Classic Awards, „New Master on Tour 2007“, „Europäische Förderpreis für Musik 2007“, laureát Val Tidone Competition 2011 a Johannes Brahms Competition 2013. Studoval v Praze, Dráždanech a Madridu. Jako sólista vystoupil na festivalech či pódiích v Moskvě, Petrohradu, Istanbulu, Tallinu, Barceloně, Los Angeles, Kodani, Tel Avivu, Buenos Aires, Memphisu, Pekingu, Šanghaji, Londýně, Jeruzalému, Atlantě, Kyotu, Alžíru či Bratislavě. Sólově debutoval na Pražském jaru v roce 2005. V amsterdamském Concertgebouw o tři roky později, na Pablo Casals Festival v roce 2010, na Santander Festival v roce 2011 a na Kasseler Musiktage v roce 2011. Do roku 2019 natočil 30 CD. Zahrál 1700 koncertů ve 40ti zemích světa. Každoročně vystupuje na 150ti koncertech. CD Vivat Tango (Supraphon) získalo ocenění „Nejlepší violoncellové CD roku 2014“ v New Yorku. V roce 2017 vyšlo u prestižní německé nahrávací společnosti Dabringhaus und Grimm 2CD s historicky prvním kompletem děl Bohuslava Martinů pro violoncello a orchestr.

 

Vilém Veverka, hobojista narozený v Praze r. 1978, patří k nejrespektovanějším českým interpretům. Studoval v Praze a Berlíně (studium obohatil o účinkování v Berlínské filharmonii – Karajan Stiftung) u Dominika Wollenwebera. V roce 2003 zvítězil v jedné z nejprestižnějších hobojových soutěží – Tokyo / Sony Music Foundation. Jako sólista vystupuje s významnými českými orchestry, např. s PKF, FOK, SOČRem, Filharmonií Brno, ze zahraničních orchestrů pak jmenujme Tokyo Filharmonic, Vancouver Symphony Orchestra, Bayerisches Kammerorchester či Munchener Kammerorchester atd. Je sólistou Filharmonie Brno, zakládajícím členem ,,PhilHarmonia Octet Prague,, a oficiálním hráčem firmy ,,Buffet-Crampon,, France. Nahrává pro Supraphon.

 

Patrick Vacík se narodil 1984 v německém Kemptenu. V 11ti letech se začal věnovat hře na kytaru. Od roku 2000 studoval ve třídě Václava Kučery na Pražské konzervatoři. Studium v Čechách dokončil absolutoriem na Pardubické konzervatoři v roce 2006 u Petra Saidla, načež se vydal za studiemi do Německa. Ve stejném roce se stal studentem Hochschule für Musik FRANZ LISZT Weimar, kde pod vedením prof. Thomase Müller-Peringa získal v roce 2009 umělecký diplom. Nyní pokračuje u stejného profesora v postgraduálním studiu pro komorní hru (Aufbau B v duu s Matějem Fremlem). Zároveň dokončuje doktorské studium na Hudební fakultě Akademie Múzických umění (HAMU) v Praze. Patrick Vacík se během svých studií úspěšně zůčastnil mnohých národních i mezinárodních soutěží ("Guitar Art Festival" – Bělehrad / Srbsko, "John Duarte Competition" – Rust / Rakousko, "Concorso Mercatali" – Gorizia / Itálie, a další) a byl pozván na řadu koncertů a festivalů jako sólista i jako komorní hráč. Od roku 2010 je profesorem kytary na Pražské konzervatoři a vyučuje komorní hru v rámci doktorského studia na HAMU v Praze.